Доставка та оплата

 

1. ДОСТАВКА КОМПАНІЄЮ ПЕРЕВІЗНИКОМ по всій Україні (Нова Пошта).

ТЕРМІНИ ДОСТАВКИ: Замовлення надсилається після підтвердження надходження оплати за замовлення на картковий рахунок (за виключенням післяплати). 

ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ: Вартість доставки  по Україні  сплачується замовником* (приблизно 25-30 грн за один ремінь залежно від області).

2. АДРЕСНА ДОСТАВКА КУР'ЄРОМ НОВОЇ ПОШТИ по всій Україні

ТЕРМІНИ ДОСТАВКИ: Замовлення надсилається після підтвердження надходження оплати за замовлення на картковий рахунок (за виключенням післяплати). Доставка відбувається на 2-3 день від дня отримання замовлення.

ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ: Вартість доставки  по Україні  сплачується замовником (за тарифами Нової Пошти).

3. ДОСТАВКА ЗА КОРДОН здійснюється міжнародними перевізниками (УкрПошта, Міст, Нова Пошта). Більшість відправлень надсилаються УкрПоштою. Орієнтовна вартість доставки можна подивитись на сайті перевізника http://services.ukrposhta.ua/CalcUtil/PostalMails.aspx. Термін доставки 8-15 днів, в залежності від країни. Доставка сплачується клієнтом додатково.

Замовлення отримані протягом вихідних днів та на свята обробляються найближчого робочого дня.

МОЖЛИВІ ВАРІАНТИ ОПЛАТИ

1. ГРОШОВИЙ ПЕРЕКАЗ* через відділення/термінал/інтернет-банк «Приват24» на картку ПриватБанку з картки Приватбанку  (комісія 0,5 %)

2. ГРОШОВИЙ ПЕРЕКАЗ* на картку ПриватБанку через будь-який інший банк (комісія з платника стягується згідно з тарифами банку)

3. ГРОШОВИЙ ПЕРЕКАЗ на відділенні Нової Пошти - додатково стягується 2% від суми + вартість доставки

4. Готівкою (за попередньою домовленістю по телефону).

5. Через систему PAY PAL (+10% від суми замовлення) - для оплати з-за кордону. Посилання для оплати надається після узгодження умов доставки

6. Через системи грошових переказів на кшталт Western Union - для оплати з-за кордону. 

*Номер картки для переказу коштів Ви отримаєте SMS-повідомленням після узгодження умов доставки.