• Eng
  • Укр
  • Моск
Кошик
00 грн.

Шкіряний ремінь "Полтавська вишиванка"

Опис
Шкіряний ремінь "Полтавська вишиванка"
 
В процесі культурного та історичного розвитку України в кожній місцевості утворювалися характерні орнаментальні мотиви. Так на території сучасних Полтавської та Чернігівської областей в XVII – XVIII ст.  з’являється унікальне явище в історії українського мистецтва - вишивка козацької старшини. Значна виборна старшина по закінченні Визвольної війни 1648-1654 років почала нагромаджувати у своїх руках величезні багатства. Торгівельні та політичні зв'язки Гетьманщини із Західною Європою та країнами Сходу сприяли народженню нової культури, яка почала проникати і в козацько-старшинські хороми та кам'яниці. Вони наповнювалися гарними різьбленими меблями, килимами, дорогими дзеркалами, коштовними тканинами, які прикрашалися новими, до того небаченими, орнаментами.
 
Пряжка ременя виготовлена з латуні, методом лиття. Опісля ручної обробки інструментом, покривається патиною. До пряжки, через планку кріпиться шкіряний підпряжник, з’єднаний до самого ременя гвинтом, що дозволяє легко вкоротити пасок. 
Пасок виготовлений із натуральної телячої шкіри.
 
Зроблено в Україні! 
Розміри
Розміри пряжки: 54х83 мм. Довжина ременя: 120-125 см. Ширина ременя: 38 мм або 45 мм (лише для чорної або коричневої шкіри).
Ціна: 525 грн.
Додати в обрані
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Написати відгук
Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:


Вам також сподобається