Латунні настільні лампи "PATRON"

 

Настільні латунні лампи

Зимовий вечір у майстерні і мерехтливе вуличне світло підштовхнули нас до створення нового продукту - ексклюзивної латунної лампи, яка створювала б затишок саме в такі моменти. З чого ж зробити лампу компанії, у якій усі товари зроблені з латуні? Наявність величезної кількості дешевих виробів із пластику, які заполонили ринок, не залишали нам вибору і ми, і з задоволенням, взялися до роботи - за створення оригінальних настільних світильників, які б на все життя залишалися предметом гордості власника і відмінною рисою інтер'єру.

Лінійку наших освітлювальних приладів ми назвали «PATRON». У терміні є все: і основна частина лампи, і статусна приналежність людини, який обов'язково захоче бачити цей світильник в приміщенні в якості декору, і міжнародна універсальність цієї назви.

Так як лампи в стилі ретро або зістарені рішення нас не особливо приваблювали, в своїх настільних лампах ми вирішили зробити акцент на лаконічності, мінімалізмі і звичайній красі. Латунна арматура, латунне лиття, оздоблення шкірою, дизайнерська ідея і ручна робота створили в підсумку оригінальний світильник в особливому стилі, який ми назвали «індустріальний модерн».

Оригінальні настільні світильники в інтер'єрі

Наші вироби змусять ваш будинок виглядати по-іншому. У будь-який з ваших кімнат, завдяки нашому світильнику, з'явиться яскраве місце, освітлене теплим світлом, і, можливо, стане найпопулярнішим в будинку.

Кожна настільна лампа регулюється по висоті і куту світіння, може бути зафіксована в будь-якій зручній для вас позиції. Довгий півтораметровий провід дозволить поставити лампу в потрібне місце.

Крім деталей в зовнішньому вигляді настільних ламп, особливу увагу також приділили і електричної частини світильників. Фурнітура ламп зібрана з сучасних матеріалів від кращих виробників. Джерелом світла є світлодіодна лампа, яка створює яскравий, але в той же час м'який білий світ. Підсвічування від такої лампи створює в кімнаті особливу атмосферу затишку і комфорту. Вмикач на лампах встановлений сенсорний, що дозволяє легким дотиком включити світильник, не докладаючи додаткових зусиль. Електричний дріт вогнетривкий декоративний двожильний, вилка «Legrand» французького виробництва. Детальні технічні характеристики вказані в описі до кожної лампі.

Упаковка теж заслуговує окремого опису. Дерев'яний кейс створений спеціально для цього типу настільних ламп. Його оздоблення і декор, ще раз підкреслять оригінальність і ексклюзивність продукту, який не соромно подарувати людині з найвишуканішими смаками.

Все вищесказане, дозволяє нам сміливо давати річну гарантію на наші лампи.

Підведемо підсумок. Сьогодні в нашому каталозі представлені тільки настільні лампи, але в майбутньому ми обов'язково представимо вашій увазі підлогові дизайнерські світильники, настінні ексклюзивні лампи, а може і щось елітне, нестандартне і обов'язково ручної роботи, створене з любов'ю з наших улюблених матеріалів: латуні, шкіри, дерева.

Все буде Клямра!

SEO просування сайту - LUXEO