Дармовиси & підвіски та інше

 

Авторські вироби з латуні

Вітання. Цією сторінкою сайту, ми спростуємо чутки про те, що ми робимо тільки шкіряні ремені і пряжки. Тут ви знайдете вироби з різних кольорових металів: латуні, бронзи, міді та інших сплавів. Також ми використовуємо інші натуральні матеріали в роботі: шкіра, скло, дерево. Основним напрямком роботи для себе ми вибрали виготовлення виробів з латуні. Вироби з латуні на замовлення - один із напрямів нашої роботи. Якщо ви хочете купити в нашому магазині щось особливе, повідомте нам про це і ви отримаєте потрібну деталь або повноцінний виріб в єдиному екземплярі. Ціна індивідуальних виробів з латуні на замовлення оговорюється окремо.

Особливий національний дизайн

Основа кожного виробу - дизайн. Це улюблена частина роботи. Кожен з нас трішечки в душі художник. Дизайн будь-якого виробу в магазині - це сплав національних мотивів і авторського бачення наших художників і дизайнерів. Творчі ідеї всієї компанії, оцифровуються художниками, допрацьовуються дизайнерами, коригуються технологами і оцінюються клієнтами. Тільки в клієнті ми бачимо головного і фінального оцінювача роботи. Перед тим як відливати що-небудь, технолог готує матрицю (модель майбутнього виробу). Для кожного конкретного випадку матриця ліпиться з глини або пластиліну, вирізається з пластика, друкується з полімеру. Після того як матриця готова, майстер готує форму для лиття. Лиття в земляні форми (лиття «в землю») - спосіб, який використовується тисячоліття і не втратив свого значення до сих пір. Використовуючи цю технологію відливу, з моделі, яка і є готовим виробом, виготовляють ливарну форму (пісок і глина), в яку заливають розплавлену латунь, сплав міді та цинку. Коли пряжку дістають, вона руйнується і для кожного наступного відливу форму виготовляють знову, так кожна форма використовується тільки один раз, що робить кожний наступний виріб не схожим на попередні.

Для дрібних виробів або для пряжок з більшою деталізацією ми використовуємо технологію лиття по воскових моделях, яку використовують ювеліри і  донині. Коли відлив витягується з форми, його обробляють: видаляють залишки лиття, проводять токарні або фрезерні роботи, паяють, шліфують, полірують. Окремим етапом робіт вважається покриття вироби патиною або чорніння матеріалу, що робить акцент на потрібних художніх деталях виробу. Принциповою нашою позицією залишається те, що ми крім натуральних матеріалів, не використовуємо нічого, що змінює їх структуру або її спотворює. Тому, товар, який ви отримуєте при покупці, залишиться в такому ж вигляді на роки. Ми нічим не вкриваємо вироби, відповідно, нічого не потріскається, що не облізе і не відпаде.

Хоча більшість товарів відливають з латуні, деякі з них ми робимо за допомогою різної обробки металу: токарної або фрезерної, але все це робиться вручну. Це відмінна риса наших виробів, тобто все, що ми робимо це "hand made". Ми пишаємося цим написом на виробах: «Зроблено Клямра, зроблено в Україні». Не меншу увагу ми приділяємо упаковці для товарів. Вона проходить ті ж етапи підготовки, як і сам товар: розробка дизайну, детальне опрацювання, виготовлення макета та тиражування. Ми хочемо, щоб подарунок або сувенір, який ви купуєте у нас, радував і змістом, і формою. Тепер ви знаєте, де купують вироби з латуні, круті сувеніри, де виготовлять під замовлення кращий подарунок, який ви не зможете забути.

Все буде Клямра!

SEO просування сайту - LUXEO