Доставка та оплата

1. ДОСТАВКА КОМПАНІЄЮ ПЕРЕВІЗНИКОМ всій Україні (Нова Пошта).

ТЕРМІНИ ДОСТАВКИ: Замовлення надсилається після підтвердження надходження оплати (за виключенням післяплати). Замовлення з післяплатою відправляються день-в-день або наступного робочого дня. Комісія за повернення грошей сплачується за наш рахунок, клієнт сплачує лише вартість товару.

ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ: Вартість доставки по Україні сплачується покупцем згідно тарифів Нової Пошти.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ: Якщо посилка знаходиться у відділенні Нової Пошти, вона зберігається протягом 5-ти днів та автоматично повертається відправнику на 5-й день. 

2. АДРЕСНА ДОСТАВКА КУР'ЄРОМ НОВОЇ ПОШТИ по всій Україні

ТЕРМІНИ ДОСТАВКИ: Замовлення надсилається після підтвердження надходження оплати. 

ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ: Вартість доставки  по Україні  сплачується замовником (за тарифами Нової Пошти).

3. ДОСТАВКА ЗА КОРДОН* здійснюється міжнародними перевізниками (УкрПошта). Орієнтовна вартість доставки можна подивитись на сайті перевізника services.ukrposhta.ua/CalcUtil/PostalMails.aspx. Термін доставки 12-20 днів, в залежності від країни. Доставка сплачується клієнтом додатково.

Замовлення отримані протягом вихідних днів та на свята обробляються найближчого робочого дня.

МОЖЛИВІ ВАРІАНТИ ОПЛАТИ

1. ПІСЛЯПЛАТА на відділенні Нової Пошти - Комісія за повернення грошей сплачується за наш рахунок, клієнт сплачує лише вартість товару.

2. ГРОШОВИЙ ПЕРЕКАЗ на рахунок ПриватБанку за реквізитами. Номер картки або реквізити надаються під час обробки замовлення.

3. Картками VISA/MASTERCARD безпосередньо підчас оформлення замовлення.

4. Через систему PAY PAL (+10% від суми замовлення) - для оплати з-за кордону. Посилання для оплати надається після узгодження умов доставки.

5. Через системи грошових переказів на кшталт Western Union - для оплати з-за кордону.

 

* - під доставкою за кордон маються на увазі всі країни окрім росії. В росію відправки не здійснюємо із зрозумілих причин.