Доставка та оплата

1. ДОСТАВКА КОМПАНІЄЮ ПЕРЕВІЗНИКОМ всій Україні (Нова Пошта).

ТЕРМІНИ ДОСТАВКИ: Замовлення надсилається після підтвердження надходження оплати (за виключенням післяплати). Замовлення з післяплатою відправляються день-в-день або наступного робочого дня. 

ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ: БЕЗКОШТОВНО НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ (для всіх попередньо сплачених замовлень на сайті або на карту Приват Банку. Якщо товар замовляється із післяплатою, доставку сплачує клієнт) 

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ: Якщо посилка знаходиться у відділенні Нової Пошти, вона зберігається протягом 5-ти днів та автоматично повертається відправнику на 5-й день. 

2. АДРЕСНА ДОСТАВКА КУР'ЄРОМ НОВОЇ ПОШТИ по всій Україні

ТЕРМІНИ ДОСТАВКИ: Замовлення надсилається після підтвердження надходження оплати. 

ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ: БЕЗКОШТОВНО НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ (для всіх попередньо сплачених замовлень на сайті або на карту Приват Банку. Якщо товар замовляється із післяплатою, доставку сплачує клієнт) 

3. ДОСТАВКА ЗА КОРДОН* здійснюється міжнародними перевізниками (УкрПошта). Орієнтовна вартість доставки можна подивитись на сайті перевізника services.ukrposhta.ua/CalcUtil/PostalMails.aspx. Термін доставки 12-20 днів, в залежності від країни. Доставка сплачується клієнтом додатково.

Замовлення отримані протягом вихідних днів та на свята обробляються найближчого робочого дня.

МОЖЛИВІ ВАРІАНТИ ОПЛАТИ

1. ПІСЛЯПЛАТА на відділенні Нової Пошти - Клієнт сплачує вартість товару, ми сплачуємо комісію за повернення грошей.

2. ГРОШОВИЙ ПЕРЕКАЗ на рахунок ПриватБанку за реквізитами. Номер картки або реквізити надаються під час обробки замовлення.

3. Картками VISA/MASTERCARD безпосередньо підчас оформлення замовлення.

4. Через систему PAY PAL (+10% від суми замовлення) - для оплати з-за кордону. Посилання для оплати надається після узгодження умов доставки.

5. Через системи грошових переказів на кшталт Western Union - для оплати з-за кордону.

 

* - під доставкою за кордон маються на увазі всі країни окрім росії. В росію відправки не здійснюємо із зрозумілих причин.

SEO просування сайту - LUXEO