Класичні пряжки

Класичні латунні пряжки

У людини словосполучення «класична пряжка» викликає асоціацію з квадратною або прямокутною формою і язичком, яким пряжка фіксується. Зрозуміло, що різноманітність таких пряжок буде мінімальною і відрізнятимуться вони трохи за формою та кольором. Цей розділ створено, щоб розвіяти міф про схожість та одноманітність таких пряжок.

Кожна пряжка - це новий проект, в який додаються нові форми і тематика, змінюється зовнішній вигляд за допомогою візерунків і орнаментів. Кожна деталь: язичок, кромка, внутрішня сторона, все моделюється до тих пір, поки ми не доб'ємося бажаного результату. Крім зовнішнього вигляду, окремо опрацьовується функціональна частина пряжки: при необхідності змінюємо товщину рамки, форму язичка, експериментуємо з кріпильної фурнітурою. Ми розуміємо, що це буде головний елемент ременя, і він повинен бути ідеальним. Крім цього, наші пряжки не штампуються, а відливаються з латуні; не виробляються десятками тисяч, а робляться вручну в кращому випадку десятками; кожна пряжка відливається, шліфується, вкривається патиною і знову шліфується виключно руками. Тому такі аксесуари будуть не тільки вигідно відрізнятися серед аналогів, але і будуть служити довгі роки.

Ми постійно працюємо над розширенням асортименту нашої продукції і сподіваємося, що кожен зможе знайти пряжку, яка припаде до душі. При виборі пам'ятайте: пряжка повинна підходити до ременя по ширині, а Вам за стилем. У всьому іншому ніяких обмежень немає. Для тих, хто хоче купити ремінь цілком, ми зробили окремий розділ. Тут купують готові ремені, вибираючи пряжку і шкіру.

Купуючи наші вироби, можете бути впевнені в швидкій обробці замовлення, зручною оплаті і доставці на наступний день. Всі товари пакуються в картонну або шкіряну упаковку, щоб покупка стала не просто купівлею, але і подарунком, який підкреслить ваш смак і оригінальність.

Все буде Клямра!

SEO просування сайту - LUXEO