Як чистити ремінь або як пильнувати за нашими виробами.

Вересень 29, 2016

В цьому тексті розкажемо вам, як доглядати за шкіряним паском, щоб він вам довго служив і файно виглядав.

Якщо не вдаватись в деталі, то ремінь складається з двох основних частин: шкіряного паска, або ще то називають шкіряною смугою, та пряжки.

Першочергово вартує враховувати той факт, що для натуральної шкіри нормальними є наступні процеси: ремінь довший час підтримуючи ваші штані, приймає анатомічну форму вашого тіла і після того, як ви вкоротили ремінь та носите його давніше, шкіра може трішки потягнутися.

У шкіряного паска є один ворог-це вода. Ремені не можна прати чи то мити в проточній воді, також потрібно уникати прямого попадання води та навіть незначного намокання. Якщо вже така халепа сталася (наприклад попали під моцний дощ), то єдине що потрібно зробити, це протерти пасок сухою чистою ганчіркою і дати ременю висохнути самостійно, без фена, батареї, сушарки, паяльної лампи та ін.

А якщо ви свій ремінь попрали (а ми таке робили), то тут результат не передбачуваний, швидше за все ремінь буде деформований, а усі тиснення на ньому втратять чіткість, або й зникнуть зовсім.

Тримати штани він буде звісно й надалі, а от колишнього вигляду вже не матиме.

Якщо потрібно почистити ремінь, то запам’ятайте пару простих правил:

1.       Видаліть забруднення з ременя максимально швидко, щоб бруд не проник в пори.

2.       Чистіть пасок спеціальними засобами для чистки шкіри.

3.       В крайньому випадку, можна використовувати слабенький мильний розчин.

4.       Дайте ременю після очистки висохнути самостійно.

5.       Не прасувати вкінці кінців.

 

З пряжкою таки простіше. Так як сама пряжка відлита з латуні і нічим додатково не покрита, то єдине що може статися з латунню-це окислення чи то потемніння, тобто місця які були яскраво-золоті, потьмяніють. Якщо ж вам до вподоби вінтажний вигляд пряжки, то й робити нічого не потрібно. Щоб повернути пряжці блиск, натріть її губкою яка йде в комплекті з ременем.

 

Отаке! Хай щастить Вам і вашому ременю!