Шкіряні ремені

 

Шкіряні ремені з авторськими пряжками Клямра

Вітання. Ви в магазині, де купити ремінь ручної роботи Клямра простіше простого. З давніх-давен ремінь використовувався не тільки для підтримки одягу, але і для носіння зброї, визначення статусу людини і з часів середньовіччя, став використовуватися як стильний і корисний аксесуар до одягу. На території України, першими, хто використовував шкіряні ремені, були скіфські племена, які відрізнялися майстерністю в роботі з шкірою і металами. Уже тоді ремінь був одним з головних елементів одягу кочівників. У наших же роботах ми не йдемо в таке далеке минуле, а відновлюємо старе гуцульське мистецтво - мосяжництво. Мосяж на Гуцульщині називали сплав міді, олова і сурми. З нього виготовляли різні вироби: бардки, трубки, збрую, прикраси і т.д. Напевно, купити шкіряний ремінь в Україні не проблема, і, тим не менш, ми впевнені в оригінальності товарів, які створюємо власноруч. В основі наших робіт, в першу чергу, лежать українські мотиви: національні символи, орнаменти, вишивки, знаки і навіть археологічні знахідки. У роботах ви знайдете і гуцульські мотиви, і полтавську вишивку, і національні символи часів Київської Русі, і копії скіфських прикрас.

Авторські ремені ручної роботи

Кожна модель пряжки проходить шлях від малюнка на серветці до фінального полірування, кожна ремінна смуга проходить шлях від фарбування, порізки на потрібну ширину і до приєднання до пряжки. Наші вироби виготовляються з натуральних матеріалів: пряжки, відливають з латуні, покриваються патиною і обробляються в ручну, для паска ми беремо виключно натуральну ремінну телячу шкіру українського виробництва. Все зроблено в Україні! У нас ви підберете ремінь під свій стиль або навіть створите його. Ми пропонуємо на вибір: чоловічі ремені і жіночі, ремені для джинс і класичні, широкі (45 мм.) ремені і вузькі (38 мм.), з різними пряжками і кольорами шкіри. Життєві цикли створення ременя проходять строгий контроль якості: ми відбираємо шкіру оптимальної товщини (4-5 мм.), шкіру з мінімальною кількістю складок і зморшок, шкіру довжиною від 120 см. Пряжка відливається з латуні (сплав міді та цинку), покривається патиною. Ніякими іншими додатковими засобами пряжка не покривається, тому завжди залишається в первісному вигляді. Ми впевнені, що ви отримаєте якісний, стильний аксесуар, який своїм виглядом доповнить асортимент вашого гардеробу. При цьому вам не треба думати про розміри ременя. Ремінна смуга нарізається достатньої довжини (120-125 см.), щоб кожен вкоротив ремінь собі під розмір. Як вкоротити ремінь: для початку відкручують гвинт який з'єднує подпряжнік із смугою, відрізають зайву частину шкіри, роблять отвір для гвинта і знов прикручують подпряжнік.

Шкіряні ремені під замовлення

Товари продаються в упаковці. До кожного ременя ми докладаємо опис пряжки і губку для догляду за пряжкою. Ви б хотіли зробити оригінальний корпоративний подарунок співробітникам, партнерам, клієнтам. Ми із задоволенням створимо індивідуальний ремінь: змоделюємо і віділлємо пряжку, нанесемо ваш логотип на ремінну смугу, зробимо упаковку. Повірте, такий подарунок припаде до душі, навіть самому вимогливому клієнтові. З огляду на все це, а також: справедливу ціну на ремені, знижки для передплатників в соціальних мережах, оперативну і недорогу доставку, ми впевнені, ви отримаєте задоволення від нашої роботи. А ми постійно будемо думати, як здивувати вас наступного разу, що представити на ваш розсуд. Не виключено, що це буде одяг або щось з інших аксесуарів (сумка, портмоне), але обов'язково це «щось» буде з натуральної шкіри і в поєднанні з нашим улюбленим матеріалом - латунню.

Все буде Клямра!

SEO просування сайту - LUXEO