Намистини з нейзильберу

Відносно недавно ми відкрили для себе метал, який за своїми зовнішнім виглядом і характеристиками нічим не поступається сріблу, а в деяких моментах навіть кращій. Нейзильбер - ювелірний матеріал, який використовують для виготовлення монет, медичного обладнання і не тільки. Це сплав міді, цинку і нікелю. Зовні мало відрізняється від срібла або білого золота, не темніє, не іржавіє, міцний і піддається плавці, що дозволяє нам надавати йому різні форми і втілювати свої художні задуми в життя. Біжутерія з нейзильберу ніколи не втратить свого первісного вигляду, саме з цього ми пропонуємо вам цей натуральний матеріал.

У цій підкатегорії, ви зможете знайти весь асортимент намистин з нейзильберу, які є у нас на даний момент, від маленьких до великих, від орнаментних до фентезійних, від національних до тваринних. У каталозі ви знайдете детальні фотографії та опис, які допоможуть вам вибрати саме ту намистину, яку ви шукали. Якщо ви шукаєте вже готовий виріб, можете подивитися доступні варіанти в сусідній категорії «Паракордові браслети з намистинами». Все що представлено в магазині, це продукція нашого власного виробництва, тому і ціна на наші товари вас порадує.

Купити вподобаний вами товар можна в Інтернет-магазині в будь-який час, ми працюємо в режимі 24х7х365. Всі замовлення обробляються і відправляються день-у-день або на наступний робочий день. Фізичний магазин знаходиться за адресою: Україна, м Львів, вул. Лесі Українки 16. Час роботи з 10:00 до 21:00. Доставка здійснюється національними перевізниками як по Україні, так і за межі нашої країни.

Все буде Клямра!

SEO просування сайту - LUXEO