Свічники

 

Литі латунні свічники від Клямра

Цей розділ магазину ми вирішили створити спеціально для тих, хто не уявляє своє життя без такого романтичного елементу інтер'єру в будинку, як свічник. Історія наших свічників починається з того моменту, коли ми самі намагалися свічники купити в Києві в подарунок для друга. І, не дивлячись на широкий асортимент декоративних підсвічників, ми не змогли вибрати те, що б підходило по стилю. Тому ми і вирішили зробити такий свічник, який нам сподобається.

Ми намагалися, в першу чергу, створити виріб, який би задовільнив наші вимоги: різноманітність в одній базової формі, оригінальність, національний стиль, зручна підставка під свічку. Наш ідеальний свічник повинен був одночасно підходити для будь-якого свята, але в той же час, ми не хотіли бачити класичний образ старовинного антикварного кованого свічника, які нам весь час пропонували в різних каталогах та магазинах.

В результаті маємо варіант з універсальної овальною формою, широкої підставкою для свічки і різними варіантами внутрішнього орнаменту. Візерунок кожного свічника має свій сенс і може бути відмінним подарунком з традиційною українською тематикою, національним орнаментом або подарунком під конкретне свято: весілля, Великдень, день народження. Окремо пропонуються великі різдвяні свічники «Вертеп» і «Різдво».

Сьогодні в цьому розділі представлений весь асортимент наших свічників, як під широку свічу, так і під класичну вузьку. Можна купити як один свічник, так і набір з п'яти, семи або десяти штук. На цьому ми не зупиняємося і постійно працюємо над розширенням асортименту. Сподіваємося, тепер купити свічники в Києві і Україні стане легше.

Традиційно, товар йде в картонній упаковці. Доставку здійснюємо як по Україні, так і по всьому світу.

Відлито з латуні.

Зроблено в Україні.

Все буде Клямра!

SEO просування сайту - LUXEO