Шкіряні ремені з класичною пряжкою

Після трьох років продуктивної роботи над литими пряжками і ременями для джинсів, ми логічно підійшли до виробництва ременів з пряжками, які підходили б під брюки і не були настільки великими.

Що таке шкіряний ремінь з класичною пряжкою в нашому виконанні?

Шкіряний ремінь з класичною пряжкою - це один з найбільш зрозумілих і простих аксесуарів, як для мужчини, так і для жінки. Відрізняється від всіх інших типів ременів, своїм мінімалізмом і простотою. В основному для таких ременів використовують шкіряні пояси шириною 35 або 38 мм і пряжки класичної прямокутної форми з «язичком». У нашому випадку ми не могли піти простим шляхом і зробили пряжки в пізнаваному клямрівському стилі. Тобто форму пряжки ми залишаємо невеликою прямокутною, але додаємо, як зазвичай, національних українських або тематичних елементів, що робить пряжку особливою.

Пасок для ременя вирішили залишити шириною 38 мм, тому що не хочемо обмежувати покупця, адже такий ремінь, можна одягнути під всі типи брюк, під джинси і навіть шорти. Тому наші ремені не чисто класичні, а ближче до стилю кежуал і не тільки чоловічі, а й жіночі. Загалом, підходять усім.

З чого наші ремені і як ми їх робимо?

У виробництві пряжок використовується латунь марки ЛС 63, яка, завдяки своїй плавкості і одночасно, жорсткості, прекрасно дозволяє втілити всі задумки дизайнера в пряжці. Всі пряжки литі, після ручної обробки покриваються патиною і поліруються. Для ременів використовується ремінна теляча шкіра товщиною 3,8-4,5 мм, виробництва України та Італії. Ремені доступні в трьох кольорах: чорний, темно-коричневий і коричневий.

На що варто звернути увагу при виборі ременя?

Вибираючи ремінь, крім якості, варто звернути увагу на розмір пряжки і колір самого ременя. Якщо Ви шукаєте аксесуар під штани, пряжку краще вибирати лаконічну і не велику, а колір шкіри підбирати під колір взуття або інших аксесуарів: сумка, браслет і т.д. Якщо Вам потрібен повсякденний варіант на всі випадки життя, то тут немає ніяких обмежень, все що сподобається з нашого асортименту доступне і для вас.

У разі якщо пасок у Вас вже є, а пряжку хочеться окремо, її можна купити перейшовши за цим посиланням.

Чому ми?

Крім того, що ми найкращі в своїй справі і найскромніші ☺, пам'ятайте, наш інтернет магазин працює в режимі 365х7х24. Замовлення обробляються в найближчий робочий день і відправляються день-у-день. Доступні будь-які способи оплати: прямо на сайті, в банку, через термінали самообслуговування, при отриманні товару.

Якщо Ви мешкаєте у Львові чи буваєте в цьому прекрасному місті, ви завжди можете купити наші товари за адресою: вул. Лесі Українки 16.

Якщо у Вас залишилися питання, ми раді чути Вас за телефонами, які вказані в розділі «контакти» і на кожній сторінці сайту з 09:00 до 18:00.

Все буде Клямра!

SEO просування сайту - LUXEO